Zahájili jsme turistickou sezónu

31.03.2011 21:05

Tak to máme za sebou. Organizovali jsme takovou akci poprve a podle ohlasů od účastníků, se nám to snad povedlo.

I počasí nám přálo, předpověď se nesplnila a nepršelo.

Akce se zúřastnilo víc jak 560 účastníků. Byli to členové KČT, ale víc jak 100 byli nečlenové. Asi 100 bylo svitaváků. Přijelo 5 zájezdových autobusů, ostatní přijížděli vlaky i auty.

Největší počet účastníků byl ze Svitav a okolí. Nejvíc turistů přijelo z Chrudimi. Ale byli tu jednotlivci z Prahy či Brna, ale také z Hulína nebo Hranic, Heřmanova Městce, Náchoda, Hustopečí a třeba ze Světlé nad Sázavou atd.

Musíme poděkovat všem, co se na organizaci jakkoli podíleli. Ale hlavně městu Svitavy, starostovi a školskému odboru, bez nichž bychom tuto akci nemohli uskutečnit. IC za dodané materiály. MMG za organizaci prohlídky města a .. Taky sponzorům a Pardubickému kraji, kteří nám pomohli akci financovat.