Rozloučení s rokem

pořádá dne 31. 12. 2021 tradiční výlet

ROZLOUČENÍ S ROKEM

Procházka kolem Březové nad Svitavou

letos opět ve znamení Novoročního čtyřlístku, což znamená:

Čtyři novoroční dobré skutky

Jak na Nový rok, tak po celý rok – staré české přísloví

Jdi na Nový rok na výlet – překonej svou pohodlnost a udělej něco pro sebe.

• Pozvi někoho ze svého okolí – udělej radost někomu ze svých bližních tím, že jej vezmeš s sebou.
  • Poznej kus přírody – projdi maličký kousek vlasti a poznej ho vlastními smysly.
  • Přispěj potřebným – částkou od 30 Kč výše na konto, vyhlášené KČT na podporu aktivit pro zdravotně handicapované spoluobčany. Získané prostředky budou využity na vyznačení turistické trasy pro vozíčkáře.
  • Učiníš-li tyto čtyři dobré skutky, obdržíš v cíli výletu odznak Novoroční čtyřlístek.

Do Novoročního čtyřlístku jsou zahrnuty akce konající se  od  25.12.2021 do 15.1.2022

odjezd vlaku ze Svitav :         9.28 h

příjezd do zastávky Dlouhá:   9.42 h

Ze zastávky Dlouhá se vydáme směrem do Slunečního údolí a potom do lesů mezi Rudnou a Březovou. Vycházku ukončíme v Březové nad Svitavou na náměstí, kde je domluvena rezervace v Pizzerii od 13 h.

Délka vycházky je 6-8 km, případně ji přizpůsobíme aktuálnímu počasí a stavu cest. Vhodná obuv nezbytná, trekové hole doporučené. Kdo si netroufne do terénu, může do Březové dorazit pozdějším vlakem (11:28 ze SY), projít se po cyklostezce a potom se s námi sejít v Pizzerii.

Výletu se každý účastní na vlastní nebezpečí. Účastníci vycházky budou  dodržovat  protiepidemická nařízení. Nezapomeňte sebou přibalit respirátory a potvrzení o očkování nebo  o prodělání nemoci covid.

Odjezdy vlaku z Březové n.Svitavou do Svitav :  R15:42/Os16:18

Odjezdy autobusu z Březové nad Svit.-nám. do Svitav: 14:25/ 15:08/

Na všechny se těší vedoucí výletu Eva Fečková

e mail : feckovaeva@centrum.cz

Další informace :

V lednu 2022 se nebude konat výroční členská schůze, bude odložena na začátek března.

Členské příspěvky musí být vybrané do 15.února 2022. Proto účastníkům  poslední vycházky v roce 2021 sděluji, že mohou členské příspěvky zaplatit  v jejím cíli.

Pracující  - 250 Kč, senioři   -  150 Kč