Jindřichův Hradec

pořádá

vlakový zájezd do Jindřichova Hradce konaný ve dnech 20.-23.8.2009

Program zájezdu:

20.8. Odjezd vlakem 6.03 hodin - směr Brno, příjezd do Jindřichova Hradce v 10.43 hodin, sraz účastníků na vlakovém nádraží v 5.45 hodin (nutno zakoupit společnou jízdenku). Ubytování na kolejích VŠE – Správa účelových zařízení „ Švecova kolej“, Janderova 190/I, 377 01 Jindřichův Hradec ve 4-lůžkových pokojích. Po ubytování seznámení s městem, případně prohlídka zámku, muzea.

21.8. Celodenní výlet do Deštné, Červená Lhota.
Kratší trasa – autobusem J. Hradec – Deštné (možnost prohlídky soukromého provaznického muzea), Deštné – Červená Lhota – 5 km.
Červená Lhota – okruh okolo zámku – 1,5 km, po prohlídce zámku zpět Červená Lhota –Deštné – 5 km, autobusem do J. Hradce. Celkem 11,5 km.
Delší trasa – na zámek Červenou Lhotu shodně s kratší trasou, zpět po modré značce do Kardašovy Řečice, návrat vlakem do J. Hradce. Celkem 18,5 km.

22.8. Celodenní výlet do oblasti České Kanady, úzkokolejnou železnicí do železniční stanice Senotín – po žluté značce do Klenová, Kamenný vrch, Landštejn – 10,5 km. Zpět Landštejn – modrá značka Klášter, Nová Bystřice – 12 km. Celkem 22,5 km.
Kratší trasa – z Landštejna do J. Hradce zpět autobusem.

23.8. Individuální prohlídka města, případně návštěva autobusem Stráže nad Nežárkou a zpět.
Odjezd z J. Hradce v 15.16 hodin - směr Brno, příjezd do SY v 19.43 hodin.

Cena zájezdu 750,- Kč. Záloha 500,- Kč uhrazená do 10. 7.2009.
Cena zahrnuje ubytování na koleji a rekreační poplatek městu. Cena za dopravu bude vybrána před odjezdem vlaku.
Případné vstupy si hradí každý sám.
Všechny trasy jsou na mapě číslo 78 Česká Kanada a Slavonicko.

Vedoucí akce: Alois Dvořák, Lenka Vacková, kontaktní telefon: 737

Upozornění účastníkům:

a. V jižních Čechách se rozmnožili komáří - vezměte si REPELENT

b. Na kolejich, kde je zajištěno bytování, jsou sice kuchyňky, ale bez vybavení. Nejnutnější si vezměte ssebou ( např, plechový hrnek na vodu a pod.)