Filmy v prosinci 2022

28.11.2022 10:58

Filmy pro KS Svitavy, SPCCH Svitav, Kardio Svitavy a Klub českých turistů Svitavy v prosinci 2022 v kině Vesmír Svitavy:

Středa 14. prosince v 15:30 hodin

Šílená noc  USA 2022

Štědrý večer. Pro partu zločinců ideální čas na přepadení nechutně bohaté rodiny a provětrání jejího sejfu. Ve svém plánu však nepočítali s velmi nepravděpodobným vousatým hrdinou, který komínem přinese dárky… Šílená noc je drsná akční komedie. Jako by akční Smrtonosná past potkala komedii Sám doma.

Režie. Tommy Wirkola  od 15 let  titulky  111 minut

Středa 21.prosince v 15:30 hodin

Vánoční pohádka Švédsko 2022

Některé příběhy si zaslouží, aby se staly skutečností!

Ve 40. letech 20. století je malé švédské městečko vyzdobeno na Vánoce slavnostními světly. Karl-Bertil Johnsson, syn bohatého majitele obchodu ve městě, pracuje na poště a balí zásilky. Budoucnost čtrnáctiletého chlapce naplánoval jeho otec předem a čeká ho rodinné dědictví. Jednoho dne teenager náhodou narazí na chudé děvče jménem Věra, které žije v sirotčinci…

Režie: Hannes Holm  titulky  104 minut

Středa 14. prosince v 15:30 hodin

Šílená noc  USA 2022

Režie. Tommy Wirkola  od 15 let  titulky  111 minut

Středa 21.prosince v 15:30 hodin

Vánoční pohádka Švédsko 2022

Některé příběhy si zaslouží, aby se staly skutečností!

Režie: Hannes Holm  titulky  104 minut