Filmy v červnu

01.06.2023 15:00

Filmy pro KS, SPCCH, Kardio a Turisty v červnu 2023 v kině Vesmír Svitavy:

1.Čt 15:30 hodin

Erhart  ČR 2023  PREMIÉRA!

Mladý muž se vrací do rodného města, aby navštívil nemocnou matku. Přitom však zjistí, že rodinný dům, ve kterém matka žije, se má proti jejich vůli prodávat skrze anonymní společnost v daňovém ráji. Erhart tak musí rozplétat temnou historii malého města, sahající k privatizačním podvodům.

Režie: Jan Březina   71 minut

21. St 15:30 hodin

O malých věcech  ČR 2023

Partnerské historky s překvapivým koncem a s hodně černým humorem.  Film O malých věcech představí dvanáct krátkých příběhů ve dvanácti bytech jednoho baráku, každá z povídek přinese silnou zápletku a také její nečekané rozuzlení.

Režie: Denis Šafařík

Filmy pro KS, SPCCH, Kardio a Turisty v červnu 2023 v kině Vesmír Svitavy:

1.Čt 15:30 hodin

Erhart  ČR 2023  PREMIÉRA!

Režie: Jan Březina   71 minut

21. St 15:30 hodin